Bryan Adams Jam

Fredag 03-11-2023 kl 20:00

Søger du en næsten tro kopi af den ægte Bryan Adams, så vil du føle dig mere end tilfreds, når du er til koncert med Bryan Adams Jam. J.P. ligner og synger som Bryan Adams selv, og han bakkes op af rutinerede, musikalske drenge, der kan deres kram på instrumenterne.
Når Bryan Adams Jam kommer forbi, er der garanteret fest og farver, på et højt niveau. Bryan Adams Jam har spillet stort set alle vegne på festivaler, til halballer og til masser af byfester. De har også besøgt de store danske musikscener som Pumpehuset, Vega, Train, Midtfyns Festival, Langelands Festival og Skanderborg Festival.

Dørene åbnes 19:00

Øl vin vand m.m. købes i baren

Kom og få en uforglemmelig aften i festligt lag

Billetter a´ Kr. 100,00 kan købes i Eskebjerg Dagli’ Brugs eller via Place2Book.
https://www.place2book.com/da/sw2/sales/2d6c4cukcn